בנוסף לשירותי בר קפה אנו בניחוח קפה נותנים מענה לעגלות קפה לאירועים, בשנים האחרונות רמת התודעות שלנו הישראלים עלתה בכל מה שקשור לתרבות הקפה באירועים.

לפני מספר שנים היינו מסתפקים בעמדת קפה פשוטה באירוע עם מייחם בלבד, אשר היה אפשר להכין קפה שחור, קפה נמס ותה. אך מתחילת שנות ה 2000 עגלת קפה היא זו שתפסה נוכחות באירועים עם בריסטה מקצועי אשר דואג להכין מגוון אינסופי של משקאות חמים ע"ב אספרסו.

 

לאלו אירועים מתאים עגלת קפה?

עגלת קפה מתאימה לכל סוגי האירועים ומתקבלת באהבה מצד האורחים באירוע, בין עם זה אירועים פרטיים, מסיבות, ימי הולדת, בר מצוות, חתונות ועד לאירועים עסקיים – כנסים, ימי מכירות, אירועי חברות וכמובן אירועים רבי משתתפים.

 

תפריט המשקאות בעגלת קפה לאירועים

אספרסו, מקיאטו, קפוצ'ינו, לאטה, אמריקאנו, נס על חלב, קפה שחור, קפה נטול, שוקוצ'ינו, מוקהצ'ינו, פדרו, חליטות צמחים  ועוד..

ניתן לשלב משקאות קלים לצד הקפה וכמובן אייס קפה – הלהיט של הקיץ 

 

חשוב לציין שיש לנו מספר תערובות אספרסו משובחות, כאשר התערובת הבית שלנו היא "נאפולי", לכן אתם הלקוחות יכולים לטעום ולבחור את התערובת המתאימה לכם באירוע ע"י ביקור בבית הקפה שלנו, תוך כדי טעימות והסבר שלנו על תערובות הקפה.

בנוסף לעגלת הקפה תוכלו ליהנות מתפריט קולינרי עשיר ורחב המציע: כריכים, קישיים אישיים, מאפי בוקר מתוקים ומלוחים, עוגות ועוד.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהפוך את האירוע הבא שלכם לחוויות אספרסו משובחת

לפרטים והזמנות


או השאירו פרטים ונחזור אליכם:


בין לקוחותינו